Перейти до основного вмісту

1 УЧЕНЬ – 1 КОМП'ЮТЕР

Компанія INTEL Ukraine Microelectronics Ltd. за підтримки Міністерства освіти та науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України ініціюють проведення конкурсу проектів на кращу модель використання персональних мобільних комп'ютерів (нетбуків) учнів в умовах навчального середовища "1 УЧЕНЬ – 1 КОМП'ЮТЕР" в рамках всесвітньої освітньої ініціативи INTEL «WORLD AHEAD».
У конкурсі можуть брати участь вчителі 1-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів з будь-якого регіону України.
Мета конкурсу – розвиток інноваційних моделей використання персональних мобільних комп'ютерів школяра в середовищі навчання «1 учень – 1 комп'ютер» в освітніх установах України в середній та початковій ланці навчання.
Тематика конкурсу
• Моделі використання персональних мобільних комп'ютерів школяра у класно-урочній системі
• Моделі використання персональних мобільних комп'ютерів школяра в позаурочний час для розвитку творчих здібностей учнів
• Моделі використання персональних мобільних комп'ютерів школяра для самостійного вивчення предметів.
Для участі у конкурсі необхідно до 20.09.2009 заповнити на сайті INTEL форму (короткий опис мети та форм використання класу нетбуків у НВП).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиск

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту. 190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи. Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського 215 років від дня народження Проспера Меріме. Французький письменник, перекладач, сенатор, головний інспектор історичних пам'яток Франції, член Французької академії 3

"Зупинка та стоянка" ПДР

На виконання наказу ДОН ЗМР від 19.09.2018 № 398/р "Про проведення роз'яснувальної роботи серед батьківської громадськості" надаємо інформацію для інформаційно-роз'яснювальної роботи серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти щодо неухильного дотримання вимог ПДР поблизу закладів освіти та недопущення розміщення на прилеглих територіях закладів освіти транспортних закладів.