Перейти до основного вмісту

«Безпека в Інтернет»

На засіданні керівників районних методичних об'єднань Запорізької області було вирішено присвятити 2009-2010 н.р. такому питанню як «Безпека в Інтернет». На сьогоднішній день вже проведено кілька тренінгів «Он-ляндія – моя безпечна країна» для вчителів інформатики, керівників МО вчителів інформатики, відповідальних за інформатизацію відділі освіти Запорізької області.
Платформою для проведення заходів слугуватиме Запорізька Вікі.

Орієнтовний план роботи:

Вересень:
• підготовка до проведення року «Безпека в Інтернет»
• підбір літератури та Інтернет джерел
Жовтень:
• Проведення тренінгу для вчителів
Листопад:
• Створення стендів «Безпека в Інтернет» за напрямками:
1. Що таке спам?
2. Як жити без вірусів?
3. Хто такі Хакери?
4. Інтернет – це добро чи зло?
5. Злочини в Інтернеті
6. Увага, батьки! Діти в Інтернеті!
7. Як захистити себе від небезпеки в Інтернеті?
8. Шляхи рішення проблем з безпекою в Інтернеті
9. Чи існує Інтернет-залежність?
10. Сайти для пошуку друзів – чи безпечні вони?
11. Діти в Інтернет: реальні загрози віртуальних занурень!
12. Міжнародне свято – День Безпеки в Інтернет
Грудень:
• Проведення тренінгу для учнів 5-11 класів
Січень, лютий:
• Обласний конкурс проектів «Моя мережа: Інтернет очима дітей»
Березень:
• Розробка правил та рекомендацій для учнів та батьків щодо поведінки в Інтернет
Квітень:
• Акція фотографія, картинок, зображень «Я – за безпечний Інтернет»
Травень
• Підведення підсумків
• Нагородження призерів конкурсу
• Розробка рекомендацій

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…