Перейти до основного вмісту

Міська наукова екологічна конференція


30 листопада 2017 року відбулась наукова екологічна конференція «Екологічне виховання, як фактор формування екологічної культури»  на базі Позашкільного навчального закладу «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад», учні та студенти навчальних закладів усіх районів міста презентували свої науково-дослідницькі роботи.
 Комунарський район представила учениця 9-Б класу ЗЗОШ №103 Больбат Катерина з роботою «Карантинні рослини міста Запоріжжя», науковий керівник Бараненко Тетяна Сергіївна. Ця робота стала однією з найкращих у секції «Сучасні екологічні проблеми регіону та шляхи їх вирішення».

  Загальна кількість робіт на сягала більше тридцяти. Захист робіт відбувався у вигляді доповідей та презентацій. Юні науковці продемонстрували свої проекти щодо вирішення екологічної проблематики міста та вироблення алгоритму подолання екологічних загроз у найближчому майбутньому.
Доповіді учасників оцінювали фахівці з екології та біології.
По завершенні учасники конференції були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради та сертифікатами учасника конференції.



Пишаємось учнями нашого району які ступають на стежину наукових досягень та дякуюємо їх керівникам!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиск

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту. 190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи. Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського 215 років від дня народження Проспера Меріме. Французький письменник, перекладач, сенатор, головний інспектор історичних пам'яток Франції, член Французької академії 3

"Зупинка та стоянка" ПДР

На виконання наказу ДОН ЗМР від 19.09.2018 № 398/р "Про проведення роз'яснувальної роботи серед батьківської громадськості" надаємо інформацію для інформаційно-роз'яснювальної роботи серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти щодо неухильного дотримання вимог ПДР поблизу закладів освіти та недопущення розміщення на прилеглих територіях закладів освіти транспортних закладів.