Перейти до основного вмісту

Методичний семінар «Система національно-патріотичного виховання. Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура»).


 12.12.2017 у ПНЗ «ЗЦКВПВ «Школа джур» було проведено семінар та майстер-класи та майстер-класи для відповідальних осіб навчальних закладів освіти Комунарського району щодо проведення І етапу гри з метою ознайомлення їх з досвідом проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Педагоги прослухали методиста ПНЗ «ЗЦКВПВ «Школа джур» Кулик Л.І. з доповідю «Система національно-патріотичного виховання. Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура») з досвіду роботи ПНЗ «ЗЦКВПВ «Школа джур».
Прийняли участь у майстер-класах та отримали методичні рекомендації щодо проведення окремих етапів гри «Сокіл» («Джура») від педагогів Центру:





  • Чиженок Ю.А. дав рекомендації щодо участі у грі «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України);
  • Керівник гуртка «Початкова військова підготовка»  Нарижний В.І. та вихованці, продемонстрували вміння, які потрібні для участі в конкурсі «Впоряд» (стройова підготовка);
  • вихованці, підготовлені керівником гуртка «Джура» Архіповим В.А., продемонстрували елементи конкурсного змагання гри «Сокіл» («Джура») – «Лава на лаву».





  •  Кулик Л.І. дала поради щодо підготовки матеріалів до конкурсу «Добре діло» в грі «Сокіл» («Джура»).
Також була проведена екскурсія для ознайомлення з діяльністю ПНЗ «ЗЦКВПВ «Школа джур»

Додатково методичні рекомендації ви можете побачити за посиланнями:
Наказ про проведення гри у 2017-2018
Муштровий впоряд
Підготовка рою до участі у фінальних етапах гри (районних, обласних, всеукраїнському)
Пісня джури

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.








190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…