Перейти до основного вмісту

Конференція «Неперервні кроки історії німців – менонітів»

В рамках районного історико-філологічний проекту «Історія без меж» з метою підвищення якості міської історичної та мовної освіти, залучення учнів до творчої діяльності, встановлення партнерських відносин між школами та іншими країнами, створення загальної мережі співпраці між учнями, вчителями та представниками інших держав відбулася конференція за темою: «Неперервні кроки історії німців – менонітів».У конференції прийняли участь 13 закладів району, найкращими доповідями визнані:
І місце 
ЗНВК №90
Прокіпець В.О., Ємельянова К.О. з доповіддю:
«Doopsgezinde (свідомо хрещені) Олександрівська: головні напрямки діяльності меннонітів».
ІІ місце
Запорізька гімназія № 8
Малафій Д.С., Заїка З.В., Чалова С.В. з доповіддю:
«Архітектурне надбання менонітів».

ЗОШ №80
Свідлова К. Я., Кривова С. Д. з доповіддю:
«Досвід менонітської громади, як приклад успішної самоорганізації».
ІІІ місце
ЗСШ №7
Матейко Є.І., Стрельченко В.І. з доповіддю:
«Колонізація запорізьких земель німцями менонітами та вплив їх господарської діяльності на розвиток капіталістичних відносин».

ЗОШ №88
Сидоренко А.М., Леонова О.В., Піскар Р.М. з доповіддю:
«Роль менонітів у формуванні промисловості м. Олександрівська наприкінці ХVIII-XIX ст».

Матеріали конференнції можно переглянути за посиланнями:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…