Перейти до основного вмісту

День Соборності у Комунарському районі

У навчальних закладах району протягом січня були проведені інформаційно-просвітницькі заходи, а саме:
1.    Єдина виховна година до Дня Соборності (усі ЗНЗ району).
2. Оформлення стенду «Україна - єдина!», «Історична пам'ять поколінь» (ЗГ №6, ЗОШ №84).
3. Перегляд документальних фільмів до Дня Соборності України в межах шкільного телебачення, «Акт Злуки» (ЗГ №6, ЗОШ №23, ЗОШ №103, ЗНВОК №110).
4.    Виставка дитячих малюнків, плакатів до Дня Соборності України «Я славлю свою рідну Україну», «Україна – єдина країна», «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення» (ЗСШ №7, ЗОШ №23, ЗНВК №70, ЗНВОК №110).
5.Тематична виставка літератури  у шкільній бібліотеці: «На шляху до Соборності України» «Шлях до Соборної України» Історичний хроноскоп «Будь у віках благословенна, Соборна Україна, суверенна!» (ЗСШ №7, ЗГ №8, ЗОШ №97, ЗНВОК №110).
6.    Випуск шкільної радіогазети: «День Соборності України» (ЗСШ №7).
7.  Флешмоб до Дня Соборності України «Ланцюг Єдності», «Незалежність починається з тебе», «Єднання»  (ЗСШ №7, ЗОШ №23, ЗОШ №38, ЗОШ №97).
8. Презентація та обговорення фільму «Січ». Зустріч з героєм АТО – Зайцевим В.О. (ЗСШ №7, ЗОШ №14).
9. Робота лекторської групи на тему: «Соборна та єдина – рідна Україна», «Соборна Україна», “Злилися воєдино однині…”, «Моя Україна», «Акт злуки – символ консолідації всього народу» з запрошенням учасників бойових дій в зоні АТО (ЗСШ №7, ЗГ №8, ЗОШ №38, ЗОШ №80, ЗОШ №97, ЗОШ №103).
10.  Ланцюг єдності «Теплота наших рук і сердець єднає українців в усьому світі» (ЗГ №8, ЗОШ №23, ЗОШ №84).
11.  Створення відеоролика в рамках районного медіапроекту «Відеоканал Комунарської освіти» - «Єдина Соборна Україна», "День соборності" (ЗСШ №7, ЗГ №8, ЗОШ №38, ЗОШ №80, ЗОШ №84, ЗНВК №90, ЗОШ №103).
12. Відкритий виховний захід до Дня соборності України «Захід-Схід разом» (ЗОШ №14).
13.  Конкурс емблем областей України «Діти єднають Україну» (ЗНВК №70).
14. Шкільний конкурс фотографій «Живий ланцюг» як символ єдності України» (ЗНВК №70).
15.  Акція «Жовто-блакитні кольори єдності» (ЗОШ №80).
16.  Експрес-гра «Соборна, вільна , кольорова» (ЗОШ №84).
17.   Оформлення експозиції «Український оберіг своїми руками» (ЗОШ №103).
18.   Проведення експрес-гри «Що я знаю про Україну» (ЗОШ №103).
19. Загальношкільний захід (історико-літературна композиція) «Україна – єдина соборна держава» (ЗНВОК №110).

20.   Вікторина «100 облич Української революції» (ЗНВОК №110).


А також зроблені відеоролики  за даною темою:


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…