Перейти до основного вмісту

Обери життя 2018 районний етап

6 березня у гімназії №6 відбувся районний етап XVІ Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя 
«Обери життя».

У фестивалі взяли участь команди: ЗСШ №7, ЗОШ №17, ЗОШ №23, ЗНВК №70, ЗОШ №80, ЗОШ №84, ЗОШ №88, ЗНВК №90, ЗОШ № 97, ЗОШ № 103, ЗНВОК №110.

Під час конкурсу учні продемонстрували позитивну мотивацію на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропагували здоровий, активний спосіб життя та фізичний розвиток особистості, показали знання з профілактики захворювань і травматизму.

Учні району показали гарні результати на усіх етапах:
Візитна картка команди
(захист назви, емблеми з використанням елементів театралізації, музики, наочного матеріалу)
Вікторина
(Відповідь на 4 питання: 1) історія Червоного Хреста; 2) народні традиції збереження здоров'я; 3) профілактика соціально небезпечних хвороб; 4) шляхи запобігання ВІЛ-інфекції, толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих та СНІД)
Практична частина
(демонстрація практичних дій у: наданні долікарської допомоги, володінні навичками серцево-легеневої реанімації, транспортуванні постраждалого, демонстрації фізичних вправ)
Конкурс капітанів
(Захист підготовленої заздалегідь композиції з лікарських рослин)
Конкурс плакатів
(три плакати  на тему висвітлення питання здорового способу життя та залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом)
Конкурс фотографій
(три фотороботи, направлені на пропагування здорового способу життя)

Переможцями районного етапу XVІ Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя – 2018» були визначені такі команди:

«Здоровенькі були»
ЗОШ №88
I місце
«PR Crew»
ЗНВК № 70
II місце
«Школярі»
ЗСШ №7
III місце
«Золота молодь»
ЗОШ №23
ІV місце


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…