Перейти до основного вмісту

Життя в жовто-блакитних кольорах


В період з 02 січня 2018 року по 30 березня 2018 року в освітній системі м. Запоріжжя проведено ІІ Міський фотоконкурс «Життя в жовто-блакитних кольорах» з метою збереження народних традицій рідного краю, формування патріотизму молодого покоління; розвитку і підтримки творчої активності та здібностей учнів; заохочення учнівської молоді до занять туризмом і краєзнавством; залучення школярів до пошуково-дослідницької та краєзнавчої роботи.

У заході приймали участь 90 навчальних закладів міста та надали близько 700 робіт, але незважаючи на конкуренцію, заклади нашого району отримали перемоги у різних номінаціях:
Номінація «Мальовничий край»
Суботіна Кароліна учениця 1-Б класу ЗОШ №84 з фотороботою «Чарівне натхнення природи» здобула 1 місце
Циганкова Анастасія вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» ЗОШ № 80 з фотороботою «Погляд у минуле» здобула 3 місце
Відзнаку від членів журі отримав:
Булка Олександра учень 11-А класу ЗГ № 107 з фотороботою «На березі Дніпра»


Номінація «У нас одна країна»
Дмитренко Владислав вихованець гуртка «Юні фотоаматори» ЗОШ №84 з фотороботою «Даруємо посмішки» здобув 3 місце
Відзнаку від членів журі отримала:
Чалова Світлана ЗГ №8 з фотороботою «11-А (2015 рік)»

Номінація «Я люблю свій рідний край»
Агаркова Дар’я учениця 2-Б класу ЗОШ №103 з фотороботою «Видатні мости Запоріжжя» здобула 1 місце

Суботіна Кароліна учениця 1-Б класу ЗОШ №84 з фотороботою «Фарби весняного настрою» здобула 3 місце

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…