Перейти до основного вмісту

Про нас

«Методичний журнал» – це блог методичного кабінету територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

РМК діє при ТВО Комунарського району для організації методичної роботи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


До його складу входять методисти:

Гареєва Ольга Сергіївна – координує інноваційну діяльність; організовує роботу з об-дарованою молоддю; здійснює загальне керівництво та контроль за предметами філологічного та математично-природничого циклу.

Гурська Олександра Сергіївна – здійснює методичний супровід дошкільної та початкової освіти; організовує методичну роботу з педагогічними кадрами ЗДО та ЗЗСО району.

Козодавова Аліна Георгіївна – здійснює методичний супровід виховної роботи в закладах освіти району; координує діяльність РМЦ з предметів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та фізичної культури.


Наша адреса:
вул. Степова, 17
м. Запоріжжя, 69027

Контактний телефон (061) 222-30-59
Email: rmp.komunar@gmail.com
Youtube: Канал Youtube Комунарської освіти

Блоги РМЦ:
Блог РМЦ з географії, економіки "Сьомий континент": 
Блог РМЦ з математики:
Блог РМЦ з фізики та астрономії:
Блог РМЦ з хімії:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначні дати 2018-2019 навчального року

Вересень 6.09 155 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве (1863–1939). Український математик, педагог, організатор науки, академік АН УСРР, почесний член АН СРСР 9 .09 День фізичної культури і спорту.
190 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого. Російський письменник, філософ, просвітитель, публіцист, граф, член-кореспондент і почесний академік Петербурзької академії наук, освітній і громадський діяч 27.09 Всесвітній день туризму Всесвітній день моря 28.09 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога-гуманіста, письменника, директора Павлиської середньої школи.
Методичні матеріали до 100-ліття від дня народженння В.О. Сухомлинського


Василь Сухомлинський 100-ліття від дня народження

«Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». В. Сухомлинський
Цьогоріч в Україні багато видатних подій. Педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Відомий педагог 23 роки беззмінно працював директором Павлиської середньої школи. В 1948 це була звичайна, пересічна школа. Робота в школі стала найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовл…

Заходи з попередження суїцидальної поведінки

Система роботи з профілактики суїциду має містити 7 компонентів:

1.Психологічна просвіта педагогів, батьків, учнів: ·створення у школі інформаційного куточка з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси і режими роботи спеціалізованих лікарень, психологічних центрів допомоги, інших фахівців; ·проведення у школах психолого-педагогічних семінарів, консиліумів, майстер-класів запрошених фахівців на теми: «Емоційні розлади у дітей та підлітків», «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітка», «Як підняти соціальний статус учня в групі», «Цінність особистості», «Як допомогти дитині при загрозі суїциду?», «Конфлікти між учителями і підлітками», «Вибір адекватних методів педагогічної дії»; ·під час підготовки до педрад проводиться вивчення психологічного клімату в учнівських колективах, виявлення соціального статусу учнів: лідерів чи відторгнутих; ·проведення індивідуальних консультацій з вчителями і батьками дітей із групи суїцидального ризику; ·організа…